AQUA VIVA filtrační kartuš

Aqua Viva výměnná kartuš je patentovaný výrobek české společnosti Art Carbon, který zajistí kdekoli je to třeba tu nejčistší kohoutkovou vodu bez kontaminantů a škodlivin. Zároveň tyto filtry, na rozdíl od běžných, nezarůstají viry a bakteriemi, které vyčištěnou vodu znovu kontaminují.  AQUA VIVA je pokrokové řešení, jež zaručí nejlepší možný výsledek – opravdu čistou vodu.

Skladem
Kód: 48
Značka: Art Carbon
2 499 Kč 2 499 Kč / 1 ks
Kategorie: Filtry
? Provozní teplota: 0,5-35°C
? Průtok: 2,5-3,5 l/min
? Životnost: 3600l

AQUA VIVA kartuš je náhradním filtrem pro výměnu původního z Vaší instalační sady. Životnost filtrační kartuše je 3600l přefiltrované vody. Po tomto množství je nutné filtr vyměnit. Výměna je jednoduchá:

1. Vypněte přívod vody do instalační sady

2. Pomocí klíče z instalační sady povolte závit instalační sady a vyjměte původní filtrační kartuši (pod filtr umístěte nádobu-může vytéci trochu vody)

3. Vložte novou filtrační kartuši (šedou částí dolů), zašroubujte závit a zapněte vodu. Nechte filtrem protéct alespoň 10l vody.

 

.
 
Patentovaný filtr AQUA VIVA od společnosti Art Carbon odstraní z Vaší kohoutkové vody cizorodé chemikálie, pesticidy, hormony, trihalometany, chlór a chlorované uhlovodíky, nebezpečné bakterie, viry a mikroplasty.
 
Zpět do obchodu