PRO VODU...čistou a chutnou

Water PRO GASTRO je projekt, který přináší, Vám hostům, tu nejkvalitnější pitnou vodu.

Gastronomie v České republice s jistotou zvyšuje svoji kvalitu. Velký důraz je kladen na prostředí, nabízené služby a především suroviny, ze který jsou pokrmy vyráběny. Stejně tak i nápoje, ať už alkoholické či bez obsahu alkoholu. A co "obyčejná" voda?

I čistou vodu si můžeme vychutnat a pozvdenout její pití na příjemný požitek.

Jenže.....kvalita pitné vody se stále zhoršuje a vodárny mají co dělat, aby tuto životadárnou tekutinu dokázali udržet ve stavu, ve kterém ji nazýváme pitnou. Potom je tu potrubí, kterým k nám upravená voda teče - to má také svou životnost a asi nemáme mnoho informací, v jakém je leckde stavu. To znamená, že pitná - kohoutková voda obsahuje určité množství chloru, které jistě každý někdy cítil po natočení sklenky vody. Nejen chlor nedělá z pití kohotkové vody požitek. Dalšími škodlivinami, které se ve vodě vyskytují a bohužel nejsou pouhým okem vidět a ani nejsou cítit, jsou tryhalomethany, viry, pesticidy, residua drog, léků, hormonů a mikroplastů. Mnoho restauračních podniků tak svým hostům raději nabídne lahvovou vodu či džbánek kohoutkové vody ochucený citrusy a mátou.

Pili jste někdy vodu z čistého horského pramene nebo z lesní studánky?  Ta výborná chuť, která osvěží a je příjemná svou přirozeností.

A to je účel našeho projektu. Umožnit Vám hostům, aby jste si takovou vodu, která je plná minerálů, je čistá a chutná, mohli užít nejen v restauracích, ale i v pohodlí domova. 

- zaregistrujte se, heslo pro slevu je název restaurace, ve které jste načetli QR kód (velkými tiskacími písmeny), dokončete objednávku a je to.

Pijte čistou vodu, které chutná - šetřete přírodu i Vaše peníze a buďte fit 

 

 

Zpět do obchodu